УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
XXХIV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 09/07/2019 року №2 село Степанки
Про внесення редакційних уточнень до назви об’єктів (заходів), їх місцезнаходження, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у 2019 році

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» від 06 лютого 2012 р. № 106 зі змінами, розпорядження Кабінету Міністрів України «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», рішення Степанківської сільської ради від 28.03.2018 № 8-2/VІІ «Про створення комунального закладу «Степанківська центральна публічна бібліотека» Степанківської сільської ради Черкаської області зі змінами від 22.06.2018 №13-21/VІІ, сесія Степанківської сільської ради
ВИРІШИЛА:

  1. Внести редакційні уточнення до назви об’єктів (заходів), їх місцезнаходження, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у 2019 році:
    • Назву об’єкта (заходу), його місцезнаходження: «Капітальний ремонт по заміні вікон у Хацьківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, с. Хацьки, Степанківської сільської ради Черкаської області» викласти в наступній редакції: «Капітальний ремонт по заміні вікон у Хацьківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, с. Хацьки Степанківської сільської ради Черкаської області».

 

 

  • Назву об’єкта (заходу), його місцезнаходження «Придбання стелажів для Степанківської сільської бібліотеки, с. Степанки Степанківської сільської ради Черкаського району Черкаської області» викласти в наступній редакції: «Придбання стелажів для комунального закладу «Степанківська центральна публічна бібліотека» Степанківської сільської ради Черкаської області».
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.
Сільський голова І.М.Чекаленко

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

Join Us Facebook
Podatkova4
Vsi Razom 120 180 1 10 01