УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
XXХV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 26/07/2019 року №6 село Степанки
Про внесення змін до рішення сесії №3-24/VІІ від 21.12.2017 року «Про затвердження Положень виконавчих органів ради» (зі змінами від 08.04.2019 року №29-27/VІІ, Від 26.06.2019 року № 33-18/VІІ)

Відповідно до п. 5 ст. 26, п. 4 ст. 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» від 22.08.2018 року № 658, сесія Степанківської сільської ради

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до рішення сесії №3-24/VІІ від 21.12.2017 року «Про затвердження Положень виконавчих органів ради», а саме:

1.1. Внести зміни в п. 2.2 «При здійсненні повноважень Відділу зобов’язано», розділу 2 «Завдання та повноваження відділу», Положення про відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Степанківської сільської ради додавши та виклавши в редакції п. 23 «Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 22.08.2018 року № 658: п.п. 2.2.30 «Виконавчі органи рад об’єднаних територіальних громад, міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад з метою забезпечення здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі визначають відповідальних працівників виконавчого комітету (структурний підрозділ), які (який) проводять (проводить) роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координації заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, а також роботу з кривдниками відповідно до Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» та цього Порядку.

Виконавчі органи сільських, селищних рад з метою забезпечення здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі визначають відповідальних працівників виконавчого комітету, які проводять роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координації заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, а також роботу з кривдниками відповідно до Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» та цього Порядку.».

  1. Спеціалісту І категорії загального відділу (з кадрових питань) Мигаль Т. О. внести зазначені зміни в посадову інструкцію начальника відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Степанківської сільської ради.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря сільської ради Невгод І.М.

 

Сільський голова І.М.Чекаленко

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook