УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
XXХV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 26/07/2019 року №5 село Степанки
Про внесення змін до рішення сесії № 4 від 23.11.2017 року «Про утворення старостинського округу та затвердження «Положення про старосту с. Хацьки» (зі змінами від 22.05.2018 року № 10-1/VІІ)

Відповідно до частини 3 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» від 22.08.2018 року № 658, сесія Степанківської сільської ради
В И Р І Ш И Л А:

Внести зміни в п. 2.1.3. «Обов’язки старости», глави 2.1. «Завдання та повноваження старости», розділу ІІ. «Повноваження старости та організація його роботи» доповнивши «п.п. 22. Староста забезпечує виявлення фактів насильства та повідомляє про них не пізніше однієї доби уповноваженим особам, зазначеним у пункті 22 та абзаці першому пункту 23 постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» від 22.08.2018 року № 658. Староста/сільський, селищний голова є персонально відповідальним за забезпечення своєчасного та ефективного вжиття заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території села, селища.».

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Степанківської сільської ради.
Сільський голова І.М.Чекаленко

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook