УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
XXХV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 26/07/2019 року №4 село Степанки
Про затвердження Положення про орган приватизації житлового фонду територіальної громади Степанківської сільської ради по вул. Героїв України, 124 у с. Степанки Черкаського району Черкаської області

Відповідно до статті 25, пп. 30 п. 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, до статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», «Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян», затвердженого наказом Міністерства з питань житлово - комунального господарства України від 16.12.2009 р № 396, керуючись пп. 5 п.1 статті 27 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», сесія Степанківської сільської ради
В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Положення про орган приватизації житлового фонду територіальної громади Степанківської сільської ради (Додаток 1).
  2. Доручити сільському голові створити орган приватизації житлового фонду територіальної громади Степанківської сільської ради.
  3. Доручити сільському голові призначити відповідальну особу за отримання, ведення обліку, зберігання, та використання бланків свідоцтв на право власності на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства.

 

Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Положення

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook