УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
XXХVІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/08/2019 року №6 село Степанки
Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Степанківської сільської ради

Відповідно до ст. 327 Цивільного кодексу України, ст.ст. 78, 136, 137 Господарського кодексу України, ст.ст. 25, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою проведення державної реєстрації комунального майна комунальної власності Степанківської сільської ради та приведення для впорядкування бази даних об’єктів та внесення змін в статутні документи, сесія Степанківської сільської ради

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення Степанківської сільської ради «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Степанківської сільської ради» від 14.08.2018 року №19-1/VІІ, а саме до додатку 1 Переліку об’єктів нерухомого майна, які перебувають у комунальній власності Степанківської сільської ради та змінити його пункт 7 з «Громадський будинок «Українська православна церква Черкаської єпархії, парафія Покрова Присвятої Богородиці» на «Громадський будинок «Релігійна організація «Релігійна громада Свято Покровської парафії Черкаської єпархії Української православної церкви с.Степанки».
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та  транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства.
Сільський голова І.М.Чекаленко

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook