УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
XXХVІII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 03/10/2019 року №9 село Степанки
Про Громадський бюджет (бюджет участі) Степанківської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 рік

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою удосконалення діалогу між владою та громадою, забезпечення прав жителів Степанківської сільської об’єднаної територіальної громади на участь у самоврядуванні через залучення громадськості до розподілу коштів місцевого бюджету для вирішення важливих питань соціально – економічного та культурного розвитку, сесія Степанківської сільської ради ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Положення про Громадський бюджет (бюджет участі) у Степанківській сільській об’єднаній територіальній громаді (додаток 1).
  2. Затвердити Програму «Громадський бюджет (бюджет участі) в Степанківській сільській об’єднаній територіальній громаді на 2019-2020 роки» (додаток 2).
  3. Під час формування бюджету на 2020 рік та наступні бюджетні періоди щорічно у рамках Громадського бюджету у проекті бюджету в межах відповідних бюджетних програм передбачати кошти для реалізації громадських проектів, відібраних відповідно до Положення, затвердженого пунктом 1 цього рішення.
  4. Параметри Громадського бюджету (бюджету участі) затверджуються рішенням про бюджет Степанківської сільської об’єднаної територіальної громади на відповідний бюджетний період.
  5. Виконання цього рішення покласти на Виконавчий комітет Степанківської сільської ради.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Додаток 1
Додаток 2

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook