УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
ХLІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/12/2019 року №8 село Степанки
Про організацію роботи віддаленого робочого місця з питань надання адміністративних послуг виконавчого комітету Степанківської сільської ради

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 № 118, рішенням Степанківської сільської ради від 12.12.2019 № 41-5/VII «Про створення Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Степанківської сільської ради, затвердження його структури та відповідного Положення до нього», з метою забезпечення створення зручних та доступних умов отримання адміністративних послуг суб’єктами звернень у відповідності до вимог чинного законодавства, Степанківська сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

 

  1. Організувати роботу та утворити віддалене робоче місце адміністратора Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Степанківської сільської ради в адмінприміщенні Степанківської сільської ради за адресою: вул. Героїв України, 124, с. Степанки, Черкаський район, Черкаська область.
  2. Затвердити графік роботи віддаленого робочого місце адміністратора Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Степанківської сільської ради згідно додатку.
  3. Загальному відділу виконавчого комітету Степанківської сільської ради з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття цього рішення оприлюднити його на офіційному сайті Степанківської об’єднаної територіальної громади.
  4. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2020 року.
  5. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Додаток

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook