УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
ХLІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/12/2019 року №3 село Степанки
Про створення Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Степанківської сільської ради, затвердження його структури та відповідного Положення до нього

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», рішенням Степанківської сільської ради від 12.12.2019 року №41-3/VІІ «Про затвердження Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг у Степанківській сільській раді», з метою покращення якості надання адміністративних послуг, Степанківська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Утворити Центр надання адміністративних послуг у Степанківській сільсількій об’єднаній територіальній громаді, як структурний підрозділ – Центр надання адмінстративних послуг при виконавчому комітеті Степанківської сільської ради.
  2. Затвердити Положення про Центр надання адміністративних послуг виконавчого коміте Степанківської сільської ради (Додаток 1).
  3. Затвердити штатну чисельність працівників Центру надання адмінстративних послуг в кількості 4 штатних одиниць, з них: начальник – 1, державний реєстратор – 1, адміністратор – 2.
  4. Загальному відділу виконавчого комітету Степанківської сільської ради з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації не пізніше п’яти робочих робочих днів з дня прийняття цього рішення оприлюднити його на офіційному сайті Степанківської об’єднаної територіальної громади.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

 

 

 

 

 

Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Програма

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook