УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
ХLІI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/12/2019 року №27 село Степанки
Про затвердження Програми «Підтримка Степанківської сільської територіальної виборчої комісії у міжвиборчий та виборчий період» на 2020 рік

З метою забезпечення діяльності Степанківської сільської територіальної виборчої комісії у міжвиборчий період, керуючись п.25 ст.27 Закону України "Про місцеві вибори", відповідно до п.22 ч.1 ст.26, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Степанківська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму «Підтримка Степанківської сільської територіальної виборчої комісії у міжвиборчий та виборчий період» на 2020 рік ( далі – Програма) згідно додатку.
  2. Фінансування заходів Програми здійснювати у межах  видатків, передбачених бюджетом Степанківської сільської об’єднаної територіальної громади ради на 2020 рік та інші джерела фінансування, не заборонені законодавством.
  3. Виконавчому комітету Степанківської сільської ради забезпечити виконання даної Програми.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову та комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань прав людини, законності, запобігання корупції, депутатської діяльності, етики, регламенту та попередження конфлікту інтересів.

 

Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Програма

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook