УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
ХLІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/12/2019 року №9 село Степанки
Про затвердження Програми «Використання коштів по відшкодуванню втрат сільськогосподарського виробництва» на 2020 рік

Відповідно до пунктів 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про охорону земель», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння будівництву», Земельного Кодексу України, щодо встановлення вимог відповідно до місцевих правил забудови, за погодженням постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та екології сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму «Використання коштів по відшкодуванню втрат сільськогосподарського виробництва» на 2020 рік (далі – Програма), (додаток 1).
  2. Фінансування заходів  Програми  здійснювати  у межах  видатків, передбачених бюджетом Степанківської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.
  3. Виконкому сільської ради забезпечити виконання даної програми.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову та комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства.

 

Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Програма

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook