УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
v СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 11/01/2018 року №5-4 село Степанки
Про передачу прав і обов’язків у договірних відносинах Степанківської сільської ради виконавчому комітету Степанківської сільської ради

З метою забезпечення виконання зобов’язань Степанківської сільської ради в договірних відносинах з виконавчим комітетом Степанківської сільської ради, який з 01.01.2018 буде виступати головним розпорядником бюджетних коштів, врахувавши пропозиції постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, керуючись ст.22 Бюджетного кодексу України, ст.ст. 509-525 Цивільного кодексу України, ст.188 Господарського кодексу України, Законом України «Про публічні закупівлі», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Степанківська сільська рада

В И Р І Ш И Л А

  1. Передати права і обов’язки Степанківської сільської ради у договірних відносинах виконавчому комітету Степанківської  сільської ради з 01.01.2018.
  2. Визначити з 01.01.2018 виконавчий комітет Степанківської сільської ради стороною по всім невиконаним зобов’язанням, де стороною виступає Степанківська сільська рада.
  3. На виконання п.п. 1, 2 даного рішення, внести зміни в угодах, замінивши  Степанківську сільську раду, як сторону у зобов’язанні, на виконавчий комітет Степанківської сільської ради.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Додаток

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook