УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
VI СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 07/02/2018 року №6-16 село Степанки
Про затвердження Програми «Про пільгове перевезення учнів та педагогічних працівників навчальних закладів» на 2018 рік

Відповідно до підпункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням постійної комісії з гуманітарних питань, сесія сільської ради

Степанківська сільська рада

В И Р І Ш И Л А

  1. Затвердити Програму «Про пільгове перевезення учнів та педагогічних працівників навчальних закладів» на 2018 рік (далі – Програма), (додаток 1) та «Напрями діяльності та заходи Програми «Про пільгове перевезення учнів, дітей та педагогічних працівників навчальних закладів» (додаток 2).
  2. Фінансування заходів  Програми  здійснювати  у межах  видатків, передбачених бюджетом Степанківської сільської об’єднаної територіальної громади ради на 2018 рік та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.
  3. Виконкому сільської ради забезпечити виконання даної програми.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову та комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з гуманітарних питань.
Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Програма «Про пільгове перевезення учнів та педагогічних працівників навчальних закладів» на 2018 рік
Напрями діяльності та заходи Програми «Про пільгове перевезення учнів та педагогічних працівників навчальних закладів» на 2018 рік

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook