УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 17/01/2019 року №12 с. Степанки
Про проведення конкурсу по наданню послуг з вивезення побутових відходів на території Степанківської сільської ради та затвердження Положення про проведення конкурсу по наданню послуг з вивезення побутових відходів, складу комісії та конкурсну документацію

Відповідно до пп. 6 п. а ч. 1 ст. 30, ч.1, 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про відходи», ст. 7, 27 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядку проведення конкурсу з надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. № 1173, постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. № 1070 «Про затвердження правил надання послуг з вивезення побутових відходів» з метою забезпечення належного санітарного стану та удосконалення системи поводження з відходами в Степанківській сільській раді, виконавчий комітет Степанківської сільської ради

В И Р І Ш И В :

 

  1. Затвердити Положення про проведення конкурсу по наданню послуг з вивезення побутових відходів (додаток 1).
  2. Затвердити склад комісії з проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів (додаток 2).
  3. Затвердити конкурсну документацію з проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів (додаток 3).
  4. Конкурсній комісії провести конкурс щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів згідно Положення.
  5. Оголосити конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів, опублікувавши його в газеті «Сільські Обрії» та розмістивши на офіційному веб-сайті сільської ради.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ .
Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Додаток

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

Join Us Facebook