УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 15/03/2019 року №26 с. Степанки
Про затвердження результатів конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Степанківської сільської ради

Відповідно до пп. 6 п. а ч. 1 ст. 30, ч.1,2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7, 27 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядку проведення конкурсу з надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. № 1173, постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. № 1070 «Про затвердження правил надання послуг з вивезення побутових відходів» розглянувши протокол засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Степанківської сільської ради, з метою забезпечення належного санітарного стану та удосконалення системи поводження з відходами, виконавчий комітет Степанківської сільської ради

В И Р І Ш И В :

 

  1. Затвердити протокол засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Степанківської сільської ради від 11 березня 2019 року.
  2. Виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Степанківської сільської ради визначити Товариство з обмеженою відповідальністю «Українські екологічні технології Черкаси».
  3. Спеціалісту І категорії юрисконсульту виконавчого комітету Степанківської сільської ради в 10-ти денний термін заключити договір на вивезення побутових відходів з території Степанківської сільської ради.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти сільського голову Чекаленка І.М.

 

Сільський голова І.М.Чекаленко

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

Join Us Facebook