УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 05/04/2019 року №29 с. Степанки
Про надання дозволу на виготовлення паспорта прив’язки на тимчасову споруду за адресою с.Хацьки вул.Героїв України

Керуючись п. 42 ст. 26 та ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та керуючись комплексною схемою розміщення тимчасових споруд для впровадження підприємницької діяльності у центральній частині с.Хацьки Черкаського району, Черкаської області, затвердженої рішенням сесії «Про затвердження проекту комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у центральній частині с. Хацьки Черкаського району Черкаської області» від 22.12.2018 року №24-10/VІІ, розглянувши заяву ФОП Рибалко Олександра Миколайовича, виконавчий комітет Степанківської сільської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл ФОП Рибалко Олександру Миколайовичу на виготовлення паспорта прив’язки на тимчасову споруду за адресою: с.Хацьки по вулиці Героїв України, відповідно до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для впровадження підприємницької діяльності в центральній частині с.Хацьки по вулиці Героїв України (тимчасова споруда, проектна №7) згідно додатку 1.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ з  питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та  транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства.
Сільський голова І.М.Чекаленко

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

Join Us Facebook