УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 05/04/2019 року №30 с. Степанки
Про встановлення тарифів ТОВ «Українські екологічні технології Черкаси» на послуги з вивезення побутових відходів для населення

Відповідно до підпункту 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 4, 14 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 року № 1010 «Про затвердження порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», розглянувши звернення ТОВ «Українські екологічні технології Черкаси» від 05 квітня 2019 року, виконавчий комітет Степанківської сільської ради

ВИРІШИВ:

  1. Встановити ТОВ «Українські екологічні технології Черкаси» тарифи на послуги з вивезення побутових відходів:
    • для жителів населених пунктів Степанківської сільської обєднаної територіальної громади – 20,00 грн./міс. згідно додатку 1.
  2. Загальному відділу виконавчого комітету Степанківської сільської ради забезпечити оприлюднення даного рішення в друкованих засобах масової інформації та на офіційному сайті Степанківської об’єднаної територіальної громади.
  3. Рішення набуває чинності в 15-ти денний термін після його оприлюднення.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Степанківської сільської ради Невгод І.М. та спеціаліста І категорії, юрисконсульта виконавчого комітету Степанківської сільської ради Нечаєнко С.І.
Сільський голова І.М.Чекаленко

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

Join Us Facebook