УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 08/05/2019 року №36 с. Степанки
Про встановлення тарифів ТОВ «Українські екологічні технології Черкаси» на послуги з вивезення побутових відходів для населення

Відповідно до підпункту 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 4, 14 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 року № 1010 «Про затвердження порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», розглянувши звернення ТОВ «Українські екологічні технології Черкаси» від 05 квітня 2019 року, виконавчий комітет Степанківської сільської ради ВИРІШИВ

  1. Встановити ТОВ «Українські екологічні технології Черкаси» тарифи на послуги з вивезення побутових відходів:
    • для жителів населених пунктів Степанківської сільської обєднаної територіальної громади – 20,00 грн./міс. згідно додатку 1.
  2. Загальному відділу виконавчого комітету Степанківської сільської ради забезпечити оприлюднення даного рішення в друкованих засобах масової інформації та на офіційному сайті Степанківської об’єднаної територіальної громади.
  3. Рішення набуває чинності в 15-ти денний термін після його оприлюднення.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Степанківської сільської ради Невгод І.М. та спеціаліста І категорії, юрисконсульта виконавчого комітету Степанківської сільської ради Нечаєнко С.І.
Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Додаток

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

Join Us Facebook