УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 20/06/2019 року №41 с. Степанки
Про затвердження Актів обстеження

Відповідно до п.7 ч.а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року № 1045 «Про порядок видалення кущів, дерев, газонів і квітників у населених пунктах», розглянувши Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню
від 15.05.2019 року та Акт обстеження аварійних дерев від 15.05.2019 року, виконавчий комітет Степанківської сільської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території Степанківської сільської ради за адресою: с. Степанки вул.Героїв України,56 (територія Степанківської ЗОШ І-ІІІ ступенів) згідно додатку 1.
  2. Затвердити Акт обстеження аварійних дерев на території Степанківської сільської ради за адресами: с. Степанки вул.Соборна,31та вул.Соборна,29 згідно додатку 2.
  3. Контроль за виконання даного рішення покласти на відділ з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та  транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства.
Сільський голова І.М.Чекаленко

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

Join Us Facebook