УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 20/06/2019 року №39 с. Степанки
Про затвердження заходів щодо запобігання виникненню пожеж в побуті, лісах та сільськогоспо- дарських угіддях протягом пожежонебезпечного періоду

Керуючись статтями 33, 38, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до пункту 2 статті 19 Кодексу цивільного захисту України, статей 33, 73, 86 Лісового кодексу України, та з метою запобігання виникненню пожеж в побуті, лісах та сільськогосподарських угіддях, зменшення можливих збитків від пожеж та подальшого негативного впливу їх наслідків, виконавчий комітет Степанківської сільської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити план заходів щодо запобігання виникненню   пожеж в побуті,  лісах та сільськогосподарських угіддях протягом пожежонебезпечного періоду  на території Степанківської сільської ради згідно додатку.

 

  1. Заборонити протягом пожежонебезпечного періоду випалювання сухої трави, стерні, хмизу, очерету,  вогневу очистку у смугах відводу автомобільних доріг, що межують з лісовими насадженнями та сільгоспугіддями, а також безпосередньо на сільськогосподарських земельних угіддях.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ містобудування, архітектури, цивільного захисту та охорони праці, земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства.
Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Додатки

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

Join Us Facebook