УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
04/01/2021 село Степанки №03
Про створення атестаційної комісії при відділі освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Степанківської сільської ради на 2020-2021 навчальний рік та затвердження її складу

Відповідно до пункту 2.6 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 (зі змінами), з метою якісної організації та стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Створити атестаційну комісію при відділі освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Степанківської сільської ради на 2020-2021 навчальний рік.
  2. Затвердити склад атестаційної комісії при відділі освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Степанківської сільської ради (додається).
  3. Провести підсумкові засідання атестаційних комісій при закладах освіти Степанківської ОТГ 24, 25, 26 березня 2021 року (за графіком).
  4. Забезпечити своєчасне подання у відділ освіти культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Степанківської сільської ради атестаційних матеріалів на педагогічних працівників, які атестуватимуться атестаційною комісією ІІ рівня, до 01.04.2021.
  5. Подати документи у відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Степанківської сільської ради щодо заохочення педагогічних працівників за підсумками атестації до 15.04.2021.
  6. Подати у бухгалтерію при Степанківській ОТГ, що обслуговує заклади освіти, розпорядження про результати атестації педагогічних працівників протягом п’яти днів після засідання атестаційної комісії.
  7. Провести засідання атестаційної комісії при відділі освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Степанківської сільської ради 07.01.2021.
  8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Степанківської сільської ради Кулик Я.О.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО

Додатки :

Додаток 1
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН