УКРАЇНА
Степанківська СТГ
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
10/02/2018 село Степанки №11
Про Порядок обліку, використання і зберігання печаток і штампів у виконавчому комітеті Степанківської сільської ради

З метою належного обліку, використання і зберігання печаток та штампів, виключення їх безконтрольного використання у апараті виконавчого комітету Хацьківської сільської ради, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1242 «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади» та від 27 листопада 1998 року № 1893 «Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Затвердити Порядок обліку, використання і зберігання печаток і штампів у виконавчому комітеті Степанківської сільської ради (додається).

 

  1. Покласти персональну відповідальність за збереження та використання печаток і штампів, які використовують в своїй роботі працівники виконавчого комітету Степанківської сільської ради відповідно до положень, на секретаря сільської ради Невгод І.М.

 

  1. Відповідальність за збереження і використання: печатки Степанківської сільської ради із зображенням Державного Герба України і повного найменування установи (далі – гербова печатка), а також печатка без зображення Державного Герба України “Канцелярія”, печатка виконавчого комітету із зображенням Державного Герба України та штампи покласти на секретаря виконавчого комітету Степанківської сільської ради, а в разі його відсутності – на головного бухгалтера.

 

  • Секретарю виконавчого комітету Степанківської сільської ради привести процедури обліку, використання і зберігання печаток і штампів у відповідність до вимог Порядку, затвердженого даним розпорядженням;
  • забезпечити організацію та проведення щорічних перевірок наявності та порядку зберігання гербових печаток, печаток без зображення Державного Герба України і штампів;

 

4.Створити та затвердити склад комісії для перевірки наявності печаток та штампів, стану дотримання режиму їх використання та зберігання, обґрунтованості знищення із працівників апарату сільської ради у складі чотирьох осіб (додаток 3).

5.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова І.М. Чекаленко

Додатки :

Додатки
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН