УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
31/01/2020 село Степанки №09
Про призупинення освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти Степанківської сільської ради

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про охорону дитинства», «Про захист населення від інфекційних хвороб», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 06.11.2015 №732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій», «Комплексного плану заходів щодо попередження захворювань на грип та ГРІ серед населення області на епідсезон 2019-2020 роки», затвердженого протоколом регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації від 20.09.2019 року №24, відповідно до клопотань керівників закладів освіти від 31.01.2020 року №11, №19, протоколів засідань комісії з НС від 31.01.2020 року № 6, №1 та з метою ефективної протидії поширенню грипу та ГРІ серед учасників освітнього процесу

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Призупинити освітній процес у Степанківській загальноосвітній школі I-III ступенів Степанківської  сільської ради Черкаської області та Хацьківській загальноосвітній школі I-III ступенів Степанківської  сільської ради Черкаської області з 03.02.2020р. по 09.02.2020р. включно.
  2. Керівникам закладів освіти:

2.1 Повідомити батькам здобувачів освіти про зміни в режимі роботи закладів освіти, пояснити причини призупинення освітнього процесу.

2.2 Провести санітарно-освітню та роз’яснювальну роботу з батьками, учнями та персоналом закладів освіти з профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій, дотримання правил особистої гігієни, протиепідемічних та дезінфекційних режимів.

2.3 Організувати роботу педагогічних працівників відповідно до плану роботи закладів освіти.

2.4 Провести комплекс робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки та оптимального температурного режиму у закладах освіти.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівників закладів загальної середньої освіти, відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Степанківської сільської ради.

Сільський голова І. М. Чекаленко
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН