УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
04/07/2021 село Степанки №111
Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про охорону дитинства», постанови КМУ «Про затвердження Порядку направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету (зі змінами)» від 17.07.2009 №734, на підставі Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей» на 2021 рік, затвердженої рішенням сесії Степанківської сільської ради від 21.12.2021 №02-07/VIIІ та наказу Черкаської ОДА «Про організацію та направлення дітей на оздоровлення до комунального підприємства «Дитячий заклад санаторного типу «Таврія» Херсонської обласної ради від 22.06.2021 № 84,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Забезпечити організацію оздоровлення дітей до КП «Дитячий заклад санаторного типу «Таврія», що знаходиться по вул. Покровська, буд.7 в місті Скадовськ, Скадовський район, Херсонської області, терміном 21 день, з 05.07.2021 по 25.07.2021.
  2. Залучити до відпочинку до КП «Дитячий заклад санаторного типу «Таврія» Херсонської обласної ради, дітей із числа пільгових категорій у віці від 7 до 18 років (діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО, діти з багатодітних сімей, тощо), які проживають на території Степанківської громади.
  3. Забезпечити супровід дитини до дитячого санаторного типу «Таврія» Херсонської обласної ради і у зворотньому напрямку, забезпечення супроводу покласти на батьків/опікунів.
  4. При складанні списку дітей на оздоровлення до КП «Дитячий заклад санаторного типу «Таврія» Херсонської обласної ради, зазначити прізвище, ім’я та по батькові дитини, дату народження, адресу проживання та контактний телефон батьків/опікунів, категорію дитини.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради Яну КУЛИК, начальника служби у справах дітей Анастасію КРАВЧЕНКО.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН