УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
19/07/2021 село Степанки №117
Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про охорону дитинства», постанови КМУ «Про затвердження Порядку направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету (зі змінами)» від 17.07.2009 №734, «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» від 09.12.2020 № 1236 , постанови Головного державного санітарного лікаря України «Про затвердження протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 08.06.2021 № 5, на підставі Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей» на 2021 рік, затвердженої рішенням сесії Степанківської сільської ради від 21.12.2021 №02-07/VIIІ та наказу Черкаської ОДА «Про організацію та направлення дітей на оздоровлення до Товариства з обмеженою відповідальністю «Еліна плюс» від 12.07.2021 № 96, з метою оздоровлення дітей,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Забезпечити організацію оздоровлення дітей до ТОВ «Еліна плюс» (дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Северянін»), що знаходиться по вул. Коса Пересип,108, смт.Кирилівка, Якимівський район, Запорізької області, терміном 21 день, з 20.07.2021 по 09.08.2021.
  2. Залучити до відпочинку до ТОВ «Еліна плюс» дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Северянін», Запорізької області, дітей із числа пільгових категорій у віці від 7 до 18 років (діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО, діти з багатодітних сімей, тощо), які проживають на території Степанківської громади.
  3. Забезпечити супровід дитини до ТОВ «Еліна плюс» дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Северянін» Запорізької області та у зворотньому напрямку, забезпечення супроводу покласти на батьків/опікунів.
  4. При складанні списку дітей на оздоровлення до ТОВ «Еліна плюс» дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Северянін» Запорізької області, зазначити прізвище, ім’я та по батькові дитини, дату народження, адресу проживання та контактний телефон батьків/опікунів, категорію дитини.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради Яну КУЛИК, начальника служби у справах дітей Анастасію КРАВЧЕНКО.

 

Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН