УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
19/07/2021 село Степанки №118
Про створення консультаційних пунктів

Керуючись п.3,п.п.20 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Законів України «Про Цивільну оборону України», «Про правові засади цивільного захисту», «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», постанови Кабінету Міністрів України від 10.05.1994 №299 «Про затвердження Положення про Цивільну оборону України», наказу Міністерства надзвичайних ситуацій України від 23.04.01 №97 «Про затвердження Порядку здійснення підготовки населення на підприємствах, в установах та організаціях до дій при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.06.2001 за №481/5672, розпорядження облдержадміністрації від 23.08.2011 №267 «Про порядок створення та організацію роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при житлово-експлуатаційних організаціях та сільських (селищних) радах області», з метою підвищення ефективності просвітницько-інформаційної роботи і пропаганди знань з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях техногенного та природного характеру серед населення:

ЗОБОВʼЯЗУЮ:

  1. Створити консультаційний пункт для проведення просвітницько-інформаційної роботи та пропаганди знань серед населення щодо дій у надзвичайних ситуаціях техногенного та природного характеру в приміщенні Степанківської сільської ради за адресою: с.Степанки, вул.Г.України,124.
  2. Обладнати в приміщеннях сільських рад старостинських округів просвітницько- інформативні куточки та призначити відповідальних:

Хацьківський старостинський округ – Миколенко Анатолій Іванович;

Головʼятинський старостинський округ – Корнієнко Лариса Михайлівна;

Залевківський старостинський округ – Федоренко Валентина Олексіївна.

  1. Затвердити Положення про консультаційний пункт щодо дій на населення у надзвичайних ситуаціях техногенного та природного характеру (дод.1).
  2. Призначити відповідальну особу за створення та організацію роботи консультаційного пункту завідувача сектору з питань цивільного захисту, пожежної безпеки, охорони праці, питань правопорядку, безпеки громадян та благоустрою Степанківської сільської ради Величко Юлію Олександрівну.
  3. Відповідальним особам обладнати інформаційно-довідкові куточки.
  4. Бухгалтеру виконавчого комітету Степанківської сільської ради  при підготовці проектів відповідних бюджетів передбачити кошти на матеріально-технічне забезпечення консультаційного пункту.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на завідувача сектору з питань цивільного захисту, пожежної безпеки, охорони праці, питань правопорядку, безпеки громадян та благоустрою Степанківської сільської ради Величко Юлію.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО

Додатки :

Додаток 1
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН