УКРАЇНА
Степанківська СТГ
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
13/02/2018 село Степанки №20
Про відповідальну особу за роботу із звернення громадян у виконавчому комітеті Степанківської сільської ради

Керуючись ч.3 п.9 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з метою організації роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Хацьківської сільської ради:

РОЗПОРЯДЖАЮСЯ:

1.Призначити відповідальною особою за роботу із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Степанківської сільської ради секретаря виконавчого комітету Стеканівської сільської ради Невгод Інну Миколаївну.

2.Начальнику загального відділу виконавчого комітету Степанківської сільської ради Кириченко В.В. дотримуватись правил щодо організації роботи із зверненнями громадян та привести діловодство з питань звернень у відповідність до норм чинного законодавства.

  1. На період відсутності секретаря контроль за організацією роботи із зверненнями громадян покласти на начальника загального відділу виконавчого комітету Степанківської сільської ради Кириченко В.В.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
Сільський голова І. М. Чекаленко
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН