УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
03/02/2020 село Степанки №13
Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення в Степанківській ОТГ Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 11 лютого 2004 № 180/2004 «Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав», керуючись Програмою «Розвиток культури» на 2019-2020 роки затвердженої рішенням сесії Степанківської сільської ради від 22.12.2018 № 24-20/VII, Програмою «Заходи з організації та проведення державних і професійних свят, загально сільських заходів, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Степанківської ОТГ, здійснення представницьких заходів» на 2020 рік та з метою вшанування громадян України, які виконували військовий обов’язок на території інших держав,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення в Степанківській ОТГ  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, згідно додатку 1.
  2. Керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету Степанківської сільської ради, установ та організацій Степанківської сільської ради забезпечити виконання запланованих заходів.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Степанківської сільської ради.
Сільський голова І. М. Чекаленко
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН