УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
01/09/2021 село Степанки №133
Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Керуючись п. а ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до розпорядження сільського голови Залевківської сільської ради №72/01-05 від 30.09.2016 «Про звільнення Воробйової О.В.», розпорядження сільського голови Степанківської сільської ради №169-ОС від 01.09.2021 «Про переведення Москаленко О.І.»

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Виключити Воробйову Олену Валеріївну з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у зв’язку із звільненням з посади завідувача Залевківського навчально-виховного комплексу.
  2. Доручити завідуючій закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Веселка» Степанківської сільської ради Москаленко Ользі Іванівні здійснити всі необхідні заходи, щодо державної реєстрації змін до відомостей про заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Веселка» Степанківської сільської ради до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради Черкаської області Кулик Я.О.

 

 

Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН