УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
21/01/2021 село Степанки №24
Про скликання позачергової сесії восьмого скликання Степанківської сільської ради

Відповідно до статей 42,46,55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в зв’язку із зверненням в.о. директора КУ ЦПРПП Степанківської сільської ради Т.Діхтяр про прийняття майна районного методичного кабінету Черкаської РДА

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1.Скликати позачергову четверту сесію Степанківської сільської ради  VІІІ скликання 27.01.2021 року, в зв’язку із зверненням в.о. директора КУ ЦПРПП Степанківської сільської ради Т.Діхтяр про прийняття майна районного методичного кабінету  Черкаської РДА на баланс Степанківської сільської ради.

Час проведення: 15.00

Місце проведення: приміщення Степанківської сільської ради за адресою: с.Степанки вул.Г.України,124 (зал засідань).

  1. На розгляд сесії винести питання:

2.1.Про згоду на прийняття у комунальну власність Степанківської сільської ради  Черкаського району Черкаської області майна районного методичного кабінету, яке знаходиться на балансі відділу освіти Черкаської РДА;

2.2. Різне.

3.Загальному відділу виконавчого комітету сільської ради довести до відома депутатів інформацію про скликання сесії, порядок денний сесії і оприлюднити дану інформацію на офіційному сайті сільської ради.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження та підготовкою матеріалів до сесії та виконкому покласти на секретаря сільської ради Невгод І.М.

 

Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН