УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 21/01/2021 року №24 село Степанки
Про скликання позачергової сесії восьмого скликання Степанківської сільської ради

Відповідно до статей 42,46,55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в зв’язку із зверненням в.о. директора КУ ЦПРПП Степанківської сільської ради Т.Діхтяр про прийняття майна районного методичного кабінету Черкаської РДА

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1.Скликати позачергову четверту сесію Степанківської сільської ради  VІІІ скликання 27.01.2021 року, в зв’язку із зверненням в.о. директора КУ ЦПРПП Степанківської сільської ради Т.Діхтяр про прийняття майна районного методичного кабінету  Черкаської РДА на баланс Степанківської сільської ради.

Час проведення: 15.00

Місце проведення: приміщення Степанківської сільської ради за адресою: с.Степанки вул.Г.України,124 (зал засідань).

  1. На розгляд сесії винести питання:

2.1.Про згоду на прийняття у комунальну власність Степанківської сільської ради  Черкаського району Черкаської області майна районного методичного кабінету, яке знаходиться на балансі відділу освіти Черкаської РДА;

2.2. Різне.

3.Загальному відділу виконавчого комітету сільської ради довести до відома депутатів інформацію про скликання сесії, порядок денний сесії і оприлюднити дану інформацію на офіційному сайті сільської ради.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження та підготовкою матеріалів до сесії та виконкому покласти на секретаря сільської ради Невгод І.М.

 

Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
Join Us Facebook

АРХІВ НОВИН

Фотогалерея

Podatkova4
Vsi Razom 120 180 1 10 01
1