УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
30/10/2020 село Степанки №146
Про переведення на дистанційну форму навчання закладів освіти Степанківської сільської ради

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про захист населення від інфекційних хвороб», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 06.11.2015 №732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій», «Комплексного плану заходів щодо попередження захворювань на грип та ГРІ серед населення області на епідсезон 2019-2020 роки», затвердженого протоколом регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації від 20.09.2019 року №24, лист Міністерства освіти і науки України від 12.10.2020 № 1/9-575 “Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдженню COVID-19”, рішень Черкаської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29.10.2020 протокол № 42, Черкаської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29.10.2020 протокол №38, комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Степанківської сільської ради від 30.10.2020 протокол №29, враховуючи епідеміологічну ситуацію в регіоні та у зв’язку зі збільшенням кількості захворювань на SARS-CoV-2 (COVID-19),

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:
 
 1. Організувати, з 02.11.2020 по 15.11.2020 року включно, освітній процес у Хацьківській загальноосвітній школі IIII ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області та в дошкільному навчальному закладі «Берізка» (ясла-садок) с. Хацьки Степанківської сільської ради Черкаської області з використанням технологій дистанційного навчання, згідно рекомендацій Міністерства освіти і науки України.
 2. Керівникам закладів освіти:
  1. Забезпечити виконання рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Степанківської сільської ради від 30.10.2020 протокол № 29.
  2. Повідомити батькам здобувачів освіти про зміни в режимі роботи закладу освіти та необхідності посилення контролю за станом здоров’я дітей.
  3. Організувати роботу педагогічних працівників відповідно до плану роботи закладу освіти.
  4. Проводити моніторинг захворюваності здобувачів освіти та персоналу закладів освіти на ГРВІ та на SARSCoV-2 (COVID-19).
  5. Провести санітарно-освітню та роз’яснювальну роботу з батьками, учнями та персоналом закладів освіти з профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій, дотримання правил особистої гігієни, протиепідемічних та дезінфекційних режимів.
  6. Провести комплекс робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки та оптимального температурного режиму у закладах освіти.
 3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Степанківської сільської ради, директора Хацьківської загальноосвітньої школи IIII ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області, завідувача дошкільного навчального закладу «Берізка» (ясла-садок) с. Хацьки Степанківської сільської ради Черкаської області.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН