УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
22/09/2021 село Степанки №150
Про проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек» від 12.08.2014 №931, відповідного наказу КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» від 02.09.2021 №109 та з метою розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки, сприяння реалізації основних пріоритетів Нової української школи, популяризації книгочитання

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Провести восьмий місячник шкільних бібліотек, який проходить в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек з 1 по 31 жовтня щорічно.
  2. Керівникам закладів загальної середньої освіти:

2.1. З 1 по 31 жовтня 2021 року забезпечити участь у місячнику під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності», використовуючи методичні рекомендації підготовлені Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Державною науково-педагогічною бібліотекою України ім. В.О. Сухомлинського.

2.2. Висвітлити роботу, проведену шкільними бібліотеками в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, на офіційних сайтах шкіл.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ освіти культури, туризму, молоді,  спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН