УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
13/11/2020 село Степанки №151
Про переведення на очну (денну) форму навчання закладів освіти Степанківської сільської ради

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про захист населення від інфекційних хвороб», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 06.11.2015 №732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій», «Комплексного плану заходів щодо попередження захворювань на грип та ГРІ серед населення області на епідсезон 2019-2020 роки», затвердженого протоколом регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації від 20.09.2019 року №24, лист Міністерства освіти і науки України від 12.10.2020 № 1/9-575 “Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдженню COVID-19”, рішень Черкаської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29.10.2020 протокол № 42, Черкаської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29.10.2020 протокол №38, комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Степанківської сільської ради від 13.11.2020 протокол №30, клопотань від 12.11.2020 завідувача дошкільного навчального закладу «Берізка» (ясла-садок) с. Хацьки Степанківської сільської ради Черкаської області, директора Хацьківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

 1. Поновити з 16.11.2020 року навчання за очною (денною) формою у Хацьківській загальноосвітній школі I-III ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області та в дошкільному навчальному закладі «Берізка» (ясла-садок) с. Хацьки Степанківської  сільської ради Черкаської області.
 2. Керівникам закладів освіти:
  • Повідомити батькам здобувачів освіти про зміни в режимі роботи закладу освіти.
  • Організувати роботу відповідно до плану роботи закладу освіти та з врахуванням стану здоров’я працівників.
  • Проводити моніторинг захворюваності здобувачів освіти та персоналу закладів освіти на ГРІ та на SARS-CoV-2 (COVID-19).
  • Провести санітарно-освітню та роз’яснювальну роботу з батьками, учнями та персоналом закладів освіти з профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій, дотримання правил особистої гігієни, протиепідемічних та дезінфекційних режимів.
  • Забезпечити своєчасне постачання продуктів харчування у заклади освіти, функціонування усіх мереж та комунікацій.
 3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Степанківської сільської ради, директора Хацьківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області, завідувача дошкільного навчального закладу «Берізка» (ясла-садок) с. Хацьки Степанківської  сільської ради Черкаської області.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН