УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
13/10/2021 село Степанки №155
Про призупинення освітнього процесу у закладі дошкільної освіти «Сонечко» села Голов’ятине Степанківської сільської ради Черкаської області

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про охорону дитинства», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.20202 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», затвердженими постановою КМУ від 22 вересня 2021 року № 981 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 06.11.2015 №732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій», протоколу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Степанківської сільської ради від 13.10.2021 протокол № 10, на підставі службової записки завідувача ЗДО «Сонечко» від 13.10.2021, з метою ефективної протидії поширенню грипу та ГРІ серед учасників освітнього процесу,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

 1. Призупинити з 18.10.2021 по 26.10.2021 освітній процес у закладі дошкільної освіти «Сонечко» села Голов’ятине Степанківської сільської ради Черкаської області у зв’язку з хворобою педагогічних працівників та вихованців.
 2. Керівнику закладу освіти:
  • Забезпечити виконання рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Степанківської сільської ради від 13.10.2021 протокол № 10.
  • Повідомити батькам здобувачів освіти про зміни в режимі роботи закладу освіти та необхідності посилення контролю за станом здоров’я дітей.
  • Організувати роботу педагогічних працівників відповідно плану роботи закладу освіти та забезпечити контроль за результатами їх роботи під час дистанційної форми навчання.
  • Провести санітарно-освітню та роз’яснювальну роботу з батьками та персоналом закладу освіти з профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій, дотримання правил особистої гігієни, протиепідемічних та дезінфекційних режимів.
  • Проводити моніторинг захворюваності здобувачів освіти та персоналу на ГРІ та на SARS-CoV-2 (COVID -19).
  • Провести комплекс робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки та оптимального температурного режиму у закладі освіти.
 3. Контроль за виконанням розпорядження покласти, відділ освіти, культури, туризму, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради, завідувача закладу дошкільної освіти «Сонечко» села Голов’ятине Степанківської сільської ради Черкаської області.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН