УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
13/10/2021 село Степанки №156
Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про охорону дитинства», постанови КМУ «Про затвердження Порядку направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету (зі змінами)» від 17.07.2009 №734, «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» від 09.12.2020 № 1236 , постанови Головного державного санітарного лікаря України «Про затвердження протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 08.06.2021 № 5, на підставі Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей» на 2021 рік, затвердженої рішенням сесії Степанківської сільської ради від 21.12.2021 №02-07/VIIІ, на виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 06.10.2021 №574 «Про організацію Х тематичної зміни у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек», наказу управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА «Про організацію Х тематичної зміни в державному підприємстві «Артек» від 07.10.2021 № 144 та з метою оздоровлення дітей,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Забезпечити організацію оздоровлення дітей до державного підприємства «Міжнародний дитячий центр «Артек» на організацію Х тематичної зміни 2021 року, що розташований за адресою:
    м. Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія, терміном із 19 жовтня до 08 листопада 2021 року включно.
  2. Залучити до відпочинку дітей із числа пільгових категорій у віці від 7 до 18 років, які проживають на території Степанківської громади до державного підприємства «Міжнародний дитячий центр «Артек» на організацію Х тематичної зміни.
  3. Забезпечити супровід дітей до місця відпочинку (м. Київ) та у зворотному напрямку, забезпечення супроводу покласти на батьків/опікунів.
  4. Надати управлінню в електронному виді список дітей та надіслати в паперовому вигляді оригінал затвердженого списку, завірені копії документів, які підтверджують статус дітей, що направляються до державного підприємства «Міжнародний дитячий центр «Артек».
  5. При складанні списку дітей на оздоровлення та відпочинок, зазначити прізвище, ім’я та по батькові дитини, дату народження, адресу проживання та контактний телефон батьків/опікунів, категорію дитини.
  6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради Яну КУЛИК, начальника служби у справах дітей Анастасію КРАВЧЕНКО.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН