УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
03/12/2020 село Степанки №159
Про організацію дистанційної форми навчання в ДНЗ «Берізка» села Хацьки

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про захист населення від інфекційних хвороб», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 06.11.2015 №732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій», «Комплексного плану заходів щодо попередження захворювань на грип та ГРІ серед населення області на епідсезон 2019-2020 роки», затвердженого протоколом регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації від 20.09.2019 року №24, лист Міністерства освіти і науки України від 12.10.2020 № 1/9-575 “Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдженню COVID-19”, рішень Черкаської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29.10.2020 протокол № 42, Черкаської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29.10.2020 протокол №38, комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Степанківської сільської ради від 13.11.2020 протокол №30,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

 1. Організувати, з 03.12.2020 по 16.12.2020 року включно, освітній процес у дошкільному навчальному закладі «Берізка» (ясла-садок) села Хацьки Степанківської  сільської ради Черкаської області з використанням технологій дистанційного навчання, згідно рекомендацій Міністерства освіти і науки України.
 2. Керівнику закладу освіти:
  • Забезпечити виконання рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Степанківської сільської ради від 13.11.2020 протокол № 30.
  • Повідомити батькам здобувачів освіти про зміни в режимі роботи закладу освіти та необхідності посилення контролю за станом здоров’я дітей.
  • Організувати роботу педагогічних працівників відповідно до плану роботи закладу освіти та забезпечити контроль за результатами їх роботи під час дистанційної форми навчання.
  • Проводити моніторинг захворюваності здобувачів освіти та персоналу на ГРІ  та на SARS-CoV-2 (COVID-19).
  • Провести санітарно-освітню та роз’яснювальну роботу з батьками та персоналом з профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій, дотримання правил особистої гігієни, протиепідемічних та дезінфекційних режимів.
  • Провести комплекс робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки та оптимального температурного режиму у закладах освіти.
 3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Степанківської сільської ради, завідувача дошкільного навчального закладу «Берізка» (ясла-садок) с. Хацьки Степанківської  сільської ради Черкаської області.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН