УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 10/02/2020 року №16 село Степанки
Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи виконавчого комітету Степанківської сільської ради

Відповідно до ст.3,10 ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування», п.20 ч.4 ст.42 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України “Про запобігання корупції”, постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”, наказу ГУДСУ №164 від 08.07.2011 року «Про затвердження загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», Наказу Головного управління державної служби України зі змінами згідно наказу НАУ з питань ДС №87 від 27.04.2015 «Про внесення змін до загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців, на підставі рішення сесії Степанківської сільської ради №43-18/VІІ, розпорядження сільського голови №04 від 17.01.2020 року «Про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого комітету Степанківської сільської ради у 2020 році», з метою дотримання чинного законодавства при проведення іспитів на заміщення вакантних посад державних службовців» у виконавчому комітеті Степанківської сільської ради:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1.Оголосити  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи  виконавчого комітету Степанківської сільської ради, а саме: спеціаліста І категорії відділу містобудування, архітектури, цивільного захисту та охорони праці, земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства виконавчого комітету Степанківської сільської ради (спеціаліст-земелевпорядник).

 

2.Секретарю сільської ради оприлюднити дане розпорядження в місцевій газеті «Сільські обрії», на дошках оголошень сіл Степанки і Хацьки та викласти його в такій редакції:

«Степанківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу містобудування, архітектури, цивільного захисту та охорони праці, земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства виконавчого комітету Степанківської сільської ради. Під час проведення конкурсу всі кандидати складають іспит. Питання для іспиту можна отримати у секретаря сільської ради. Заяви на участь в конкурсі приймаються впродовж 30 календарних днів з моменту оголошення. Довідки за телефонами 30-67-18, 30-65-32, 30-65-73.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

– заяву на участь у конкурсі;

– заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

– дві фотокартки розміром 4×6 см;

– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, наукового ступеня;

– декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою затвердженою ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції»;

– копію документа, що посвідчує особу, ІДН;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних.

Документи подаються до секретаря сільської ради за адресою: с.Степанки вул.Героїв України,124, Черкаського району, Черкаської області. Телефони для довідок: 306-532; 306-573; 306-718; 587-375.

  1. Призначити дату проведення конкурсу на заміщення вакантних посад адміністраторів Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Степанківської сільської ради на 13.03.2020 року о 15.00 в приміщенні Степанківської сільської ради.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря сільської ради Невгод І.М.

Сільський голова І.М. Чекаленко
Join Us Facebook

АРХІВ НОВИН

Фотогалерея

Podatkova4
Vsi Razom 120 180 1 10 01
1