УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
10/02/2020 село Степанки №16
Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи виконавчого комітету Степанківської сільської ради

Відповідно до ст.3,10 ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування», п.20 ч.4 ст.42 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України “Про запобігання корупції”, постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”, наказу ГУДСУ №164 від 08.07.2011 року «Про затвердження загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», Наказу Головного управління державної служби України зі змінами згідно наказу НАУ з питань ДС №87 від 27.04.2015 «Про внесення змін до загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців, на підставі рішення сесії Степанківської сільської ради №43-18/VІІ, розпорядження сільського голови №04 від 17.01.2020 року «Про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого комітету Степанківської сільської ради у 2020 році», з метою дотримання чинного законодавства при проведення іспитів на заміщення вакантних посад державних службовців» у виконавчому комітеті Степанківської сільської ради:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1.Оголосити  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи  виконавчого комітету Степанківської сільської ради, а саме: спеціаліста І категорії відділу містобудування, архітектури, цивільного захисту та охорони праці, земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства виконавчого комітету Степанківської сільської ради (спеціаліст-земелевпорядник).

 

2.Секретарю сільської ради оприлюднити дане розпорядження в місцевій газеті «Сільські обрії», на дошках оголошень сіл Степанки і Хацьки та викласти його в такій редакції:

«Степанківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу містобудування, архітектури, цивільного захисту та охорони праці, земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства виконавчого комітету Степанківської сільської ради. Під час проведення конкурсу всі кандидати складають іспит. Питання для іспиту можна отримати у секретаря сільської ради. Заяви на участь в конкурсі приймаються впродовж 30 календарних днів з моменту оголошення. Довідки за телефонами 30-67-18, 30-65-32, 30-65-73.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

– заяву на участь у конкурсі;

– заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

– дві фотокартки розміром 4×6 см;

– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, наукового ступеня;

– декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою затвердженою ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції»;

– копію документа, що посвідчує особу, ІДН;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних.

Документи подаються до секретаря сільської ради за адресою: с.Степанки вул.Героїв України,124, Черкаського району, Черкаської області. Телефони для довідок: 306-532; 306-573; 306-718; 587-375.

  1. Призначити дату проведення конкурсу на заміщення вакантних посад адміністраторів Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Степанківської сільської ради на 13.03.2020 року о 15.00 в приміщенні Степанківської сільської ради.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря сільської ради Невгод І.М.

Сільський голова І.М. Чекаленко
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН