УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
29/10/2021 село Степанки №160
Про організацію роботи закладів загальної середньої освіти Степанківської сільської ради

Відповідно до ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.9 Закону України «Про освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), листа Черкаської районної державної адміністрації від 29.10.2021 №2694/01-33 «Про оголошення у закладах загальної середньої освіти карантину», рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Степанківської сільської ради від 29.10.2021 №11, з метою ефективної протидії поширенню грипу та ГРІ серед учасників освітнього процесу,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

 1. Організувати з 01.11.2021 року, освітній процес для учнів 1-11 класів Степанківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області, з використанням технологій дистанційного навчання, згідно рекомендацій Міністерства освіти і науки України.
 2. Продовжити канікули для учнів Хацьківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Степанківської  сільської ради Черкаської області з 01.11.2021 р. по 05.11.2021 р.
 3. Керівникам закладів освіти:
  • Забезпечити виконання рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Степанківської сільської ради від 29.10.2021 №11.
  • Повідомити батькам здобувачів освіти 1-11 класів про зміни в режимі роботи закладу освіти.
  • Організувати роботу педагогічних працівників відповідно до плану роботи закладу освіти.
  • Проводити моніторинг захворюваності здобувачів освіти та персоналу закладів освіти на ГРІ та на SARS-CoV-2 (COVID-19).
  • Провести санітарно-освітню та роз’яснювальну роботу з батьками, учнями та персоналом закладів освіти з профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій, дотримання правил особистої гігієни, протиепідемічних та дезінфекційних режимів.
  • Провести комплекс робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки та оптимального температурного режиму у закладах освіти.
 4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ освіти, культури, туризму, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради, керівників закладів загальної середньої освіти Степанківської сільської ради Черкаської області.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН