УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
10/12/2020 село Степанки №165
Про відновлення роботи їдальні (харчоблоку) Хацьківської ЗОШ I-III ступенів

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 06.11.2015 №732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій, постанови головного державного санітарного лікаря України №50 від 22.08.2020 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19», декларації про готовність до експлуатації об’єкта (реєстраційний номер ЧК 101201208629 від 08.12.2020),

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 1. Відновити з 14 грудня 2020 року роботу їдальні (харчоблоку) Хацьківької загальноосвітньої школи I-III ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області.
 2. Керівнику закладу освіти:
  • Повідомити батькам здобувачів освіти про відновлення роботи їдальні (харчоблоку).
  • Організувати роботу персоналу їдальні (харчоблоку) з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог до організації харчування в умовах карантину.
  • Забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних норм щодо організації харчування та оптимальний режим роботи їдальні (харчоблоку).
  • Забезпечити своєчасне постачання продуктів харчування у заклад освіти.
 3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Степанківської сільської ради, директора Хацьківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН