УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
05/11/2021 село Степанки №167
Про організацію роботи закладу загальної середньої освіти Степанківської сільської ради

Відповідно до ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.9 Закону України «Про освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), листа Черкаської районної державної адміністрації від 29.10.2021 №2694/01-33 «Про оголошення у закладах загальної середньої освіти карантину», рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Степанківської сільської ради від 29.10.2021 №11, з метою ефективної протидії поширенню грипу та ГРІ серед учасників освітнього процесу,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

 1. Організувати з 07.11.2021 року, освітній процес для учнів 1-4 класів Хацьківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області, за очною (денною) формою навчання.
 2. Організувати з 07.11.2021 року, освітній процес для учнів 5-11 класів Хацьківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Степанківської  сільської ради Черкаської області з використанням технологій дистанційного навчання, згідно рекомендацій Міністерства освіти і науки України.
 3. Керівнику закладу освіти:
  • Забезпечити виконання рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Степанківської сільської ради від 29.10.2021 №11.
  • Повідомити батькам здобувачів освіти 1-4 та 5-11 класів про зміни в режимі роботи закладу освіти.
  • Організувати роботу педагогічних працівників відповідно до плану роботи закладу освіти.
  • Проводити моніторинг захворюваності здобувачів освіти та персоналу закладів освіти на ГРІ та на SARS-CoV-2 (COVID-19).
  • Провести санітарно-освітню та роз’яснювальну роботу з батьками, учнями та персоналом закладів освіти з профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій, дотримання правил особистої гігієни, протиепідемічних та дезінфекційних режимів.
  • Провести комплекс робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки та оптимального температурного режиму у закладах освіти.
 4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ освіти, культури, туризму, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради, директора Хацьківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області.

 

Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН