УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
11/11/2021 село Степанки №169
Про визначення керівника робочої групи

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови КМУ від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою зопобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), протоколу №24 від 09.11.2021 року засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської ОДА, протоколу №26 від 10.11.2021 року засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської РДА, протоколу комісії ТЕБ та НС Степанківської сільської ради від 11.11.2021 №12, з метою ефективної протидії поштренню гострої респіраторної хвороби СОVID-19

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Створити робочу групу щодо моніторингу дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «червоного» рівня епіднебезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Степанківської сільської ради в кількості 6 осіб (Мусієнко Олександр Якович, Величко Юлія Олександрівна, Давиденко Юрій Анатолійович, Федоренко Валентина Олексіївна (по Залевківському старостинському округу), Миколенко Анатолій Іванович (по Хацьківському старостинського округу), Корнієнко Лариса Михайлівна (по Головʼятинському старостинському округу)).
  2. Визначити керівником робочої групи Мусієнка Олександра Яковича, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
  3. Керівнику робочої групи на період «червоного» рівня епідемічної небезпеки, щоп’ятниці інформувати регіональну комісію з питань ТЕБ та НС про проведену роботу.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мусієнка Олександра.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН