УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
30/12/2020 село Степанки №173
Про призначення на посаду помічників-консультантів депутатів Степанківської сільської ради VIII скликання та видачі відповідних посвідчень

Відповідно до статті 29-1 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», рішення Степанківської сільської ради від 15 грудня 2020 року №02-10/VIII «Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Степанківської сільської ради та опису посвідчення», враховуючи заяви депутатів сільської ради та кандидатів в помічники-консультанти депутатів VIII скликання:

ЗОБОВЯЗУЮ:

  1. Призначити на громадських засадах на посаду помічників-консультантів депутата Степанківської сільської ради VIII скликання Кулик Оксани Борисівни з 06.01.2021 року Красноголовця Анатолія Анатолійовича та Теличкіна Павла Володимировича. Підставою є подання депутата Кулик Оксани Борисівни від 30.12.2020 року.
  2. 2. Призначити на громадських засадах на посаду помічника-консультанта депутата Степанківської сільської ради VIII скликання Неки Віталія Івановича з 06.01.2021 року Мирошніченка Станіслава Васильовича. Підставою є подання депутата Неки Віталія Івановича від 30.12.2020 року.
  3. Видати помічникам-консультантам депутатів Степанківської сільської ради VIII скликання посвідчення встановленого зразка під підпис.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря сільської ради Невгод І.М.

 

Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН