УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
30/12/2020 село Степанки №176
Про виготовлення печаток та штампів

Відповідно до ст.42 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення сесії Степанківської сільської ради № 02-04/VІІІ від 15.12.2020 року «Про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», рішення №02-16/VІІІ від 08.12.2020 року «Про створення центру надання соціальних допомог»

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Виготовити гербову Печатку для КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» виконавчого комітету Степанківської сільської ради із зображенням Державного герба України (код ЄДРПОУ ) в кількості 1 (одна) шт. згідно затвердженого рішенням сесії №02-04/VІІІ від 15.12.2020 року опису На печатці міститься: …………………………………………………………………….
    • Покласти персональну відповідальність за збереження та використання печатки, яка використовується в своїй роботі КУ «ЦПРПП» Степанківської сільської ради на в.о. директора закладу.

 

  1. Виготовити печатку для КЗ «ЦНСП» виконавчого комітету Степанківської сільської ради без зображення герба в кількості 1 (одна) шт. згідно опису:

На печатці міститься: …………………………………………………..

  • Покласти персональну відповідальність за збереження та використання печатки, яка використовується в своїй роботі КУ «ЦНСП» Степанківської сільської ради на в.о. директора закладу.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН