УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
30/12/2020 село Степанки №176
Про Інструкцію з діловодства за зверненнями громадян у виконавчому комітеті Степанківської сільської ради

З метою встановлення єдиного порядку роботи зі зверненнями громадян, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 р. No 348 «Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації» та змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 28 липня 2003 р. No 1173 та від 19 січня 2011 р. No 26, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Затвердити інструкцію з діловодства (додаток 1 ) за зверненнями громадян у виконавчому комітеті Степанківської сільської ради разом з додатками (додатки 2-7).

2.Начальнику загального відділу Степанківської сільської ради привести діловодство у відповідність до вимог Інструкції з діловодства за зверненнями громадян  у виконавчому комітеті Степанківської сільської ради та забезпечити дотримання вимог Інструкції (додається).

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря Степанківської сільської ради  Невгод І.М.

Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
З розпорядженням ознайомлені Інна НЕВГОД

Додатки :

Додаток 1
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН