УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
25/11/2021 село Степанки №180
Про відновлення навчання за очною (денною) формою у закладах загальної середньої освіти Степанківської сільської ради

Відповідно до пп.1 п.а ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.2 ст.9 Закону України «Про освіту», п.1 ст.36 Закону України «Про повну загальну середню освіту», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 25.09.2020 №2205 «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 06.11.2015 №732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій», постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, затвердженими постановою КМУ від 20.10.2021 №1096),

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

 1. Відновити з 26.11.2021 року навчання за очною (денною) формою у Степанківській загальноосвітній школі I-III ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області.
 2. Відновити з 29.11.2021 року навчання за очною (денною) формою у Хацьківській загальноосвітній школі I-III ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області.
 3. Керівникам закладів освіти:
  • Повідомити батькам здобувачів освіти про зміни в режимі роботи закладу освіти.
  • Організувати роботу відповідно до плану роботи закладу освіти.
  • Проводити моніторинг захворюваності здобувачів освіти та персоналу закладів освіти на ГРІ та на SARS-CoV-2 (COVID-19).
  • Провести санітарно-освітню та роз’яснювальну роботу з батьками, учнями та персоналом закладів освіти з профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій, дотримання правил особистої гігієни, протиепідемічних та дезінфекційних режимів.
  • Забезпечити своєчасне постачання продуктів харчування у заклади освіти, функціонування усіх мереж та комунікацій.
 4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ освіти, культури, туризму, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради, керівників закладів загальної середньої освіти Степанківської  сільської ради.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН