УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
11/02/2020 село Степанки №20
Про створення комісії з питань приймання-передачі закінченого будівництвом об’єкта

Відповідно до статті 26,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», відповідно до Цивільного кодексу України, господарського кодексу України, враховуючи лист Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської ОДА від 21.12.2019 року №727/04.02-30, на підставі рішення сесії Степанківської сільської ради №43-3/VІІ від 07.02.2020 року «Про надання згоди та прийняття безоплатно у спільну власність територіальної громади Степанківської сільської ради ОТГ закінченого будівництвом об’єкта та індивідуально визначеного майна»

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Створити та затвердити склад комісії з питань приймання-передачі закінченого будівництвом об’єкта: «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини по вул. Героїв України,79 в с.Степанки Черкаського району – будівництво», а саме будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини з індивідуально визначеним майном згідно додатку.
  2. Комісії забезпечити приймання-передачу об’єкта та індивідуального визначеного майна у відповідності до вимог чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Сільський голова І.М. Чекаленко
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН