УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
18/01/2021 село Степанки №22
Про переведення на очну (денну) форму навчання закладів освіти Степанківської сільської ради

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», «Про захист населення від інфекційних хвороб», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 06.11.2015 №732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій», постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

 1. Відновити з 25.01.2021 року навчання за очною (денною) формою у Хацьківській загальноосвітній школі I-III ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області,  Степанківській загальноосвітній школі I-III ступенів Степанківської  сільської ради Черкаської області,  Голов’ятинському закладі загальної середньої освіти I-II ступенів Степанківської  сільської ради Черкаської області, Залевківському навчально-виховному комплексі «Заклад загальної середньої освіти I ступеня – заклад дошкільної освіти» села Залевки Степанківської  сільської ради Черкаської області.
 2. Керівникам закладів освіти:
  • Повідомити батькам здобувачів освіти про зміни в режимі роботи закладу освіти.
  • Організувати роботу відповідно до плану роботи закладу освіти.
  • Проводити моніторинг захворюваності здобувачів освіти та персоналу закладів освіти на ГРІ та на SARS-CoV-2 (COVID-19).
  • Провести санітарно-освітню та роз’яснювальну роботу з батьками, учнями та персоналом закладів освіти з профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій, дотримання правил особистої гігієни, протиепідемічних та дезінфекційних режимів.
  • Забезпечити своєчасне постачання продуктів харчування у заклади освіти, функціонування усіх мереж та комунікацій.
 3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ освіти, культури, туризму, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради, керівників закладів освіти Степанківської  сільської ради.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН