УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
21/01/2021 село Степанки №24
Про скликання позачергової сесії восьмого скликання Степанківської сільської ради

Відповідно до статей 42,46,55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в зв’язку із зверненням в.о. директора КУ ЦПРПП Степанківської сільської ради Т.Діхтяр про прийняття майна районного методичного кабінету Черкаської РДА

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1.Скликати позачергову четверту сесію Степанківської сільської ради  VІІІ скликання 27.01.2021 року, в зв’язку із зверненням в.о. директора КУ ЦПРПП Степанківської сільської ради Т.Діхтяр про прийняття майна районного методичного кабінету  Черкаської РДА на баланс Степанківської сільської ради.

Час проведення: 15.00

Місце проведення: приміщення Степанківської сільської ради за адресою: с.Степанки вул.Г.України,124 (зал засідань).

  1. На розгляд сесії винести питання:

2.1.Про згоду на прийняття у комунальну власність Степанківської сільської ради  Черкаського району Черкаської області майна районного методичного кабінету, яке знаходиться на балансі відділу освіти Черкаської РДА;

2.2. Різне.

3.Загальному відділу виконавчого комітету сільської ради довести до відома депутатів інформацію про скликання сесії, порядок денний сесії і оприлюднити дану інформацію на офіційному сайті сільської ради.

  1. В розпорядженні №21 від 18.01.2021 року «Про скликання четвертої сесії восьмого скликання» слова «четверта сесія» замінити на «п’ята сесія» як в назві розпорядження так і в тексті.

5.Контроль за виконанням даного розпорядження та підготовкою матеріалів до сесії та виконкому покласти на секретаря сільської ради Невгод І.М.

Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН