УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 21/01/2021 року №25 село Степанки
Про призначення відповідальних осіб за реєстрацію місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» та п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Покласти повноваження у сфері реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб на території Степанківської сільської ради на Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Степанківської сільської ради.
  2. Призначити відповідальною особою за реєстрацію місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб на території с. Залевки Степанківської сільської ради адміністратора Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Степанківської сільської ради Пожар Валентину Анатоліївну.
  3. Призначити відповідальною особою за реєстрацію місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб на території сіл Голов’ятине, Гуляй Городок, Малий Бузуків Степанківської сільської ради старосту Голов’ятинського старостинського округу Корнієнко Ларису Михайлівну.
  4. На час відсутності відповідальних осіб (відпустка, відрядження, хвороба тощо) відповідальність за надання адміністративних послуг покласти на старосту відповідного округу за територіальністю та на начальника Центру надання адміністративних послуг Нечаєнко Світлану Іванівну.
  5. Начальнику Центру надання адміністративних послуг Нечаєнко Світлані Іванівні вжити необхідні організаційно-правові заходи щодо виконання даного розпорядження.
  6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника Центру надання адміністративних послуг Нечаєнко Світлану Іванівну.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
Join Us Facebook

АРХІВ НОВИН

Фотогалерея

Podatkova4
Vsi Razom 120 180 1 10 01
1