УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
01/02/2021 село Степанки №26
Про призначення відповідальних осіб за ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних

Відповідно до ст. 36, п. 20 ч. 4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» від 07.12.2016 року № 921:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Покласти повноваження у сфері ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних на території Степанківської сільської ради на Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Степанківської сільської ради.
  2. Призначити відповідальною особою за ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних на території с. Залевки Степанківської сільської ради адміністратора Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Степанківської сільської ради Пожар Валентину Анатоліївну.
  3. Призначити відповідальною особою за ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних на території сіл Гуляй Городок, Малий Бузуків Степанківської сільської ради старосту Голов’ятинського старостинського округу виконавчого комітету Степанківської сільської ради Корнієнко Ларису Олександрівну.
  4. На час відсутності адміністратора Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Степанківської сільської ради (відпустка, відрядження, хвороба тощо) відповідальність за надання адміністративних послуг покласти на старосту відповідного територіального округу та начальника Центру надання адміністративних послуг Нечаєнко Світлану Іванівну.
  5. Начальнику Центру надання адміністративних послуг Нечаєнко Світлані Іванівні вжити необхідні організаційно-правові заходи щодо виконання даного розпорядження.
  6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника Центру надання адміністративних послуг Нечаєнко Світлану Іванівну.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН