УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
12/03/2020 село Степанки №30
Щодо запровадження карантину

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про охорону дитинства», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 06.11.2015 №732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій, листів МОН України від 11.03.2020 №1/9-154 «Про запровадження карантину для усіх типів закладів освіти», Департаменту освіти і науки Черкаської ОДА від 12.03.2020 №02/11-03/672 «Щодо призупинення освітнього процесу», протоколу №5 від 11.03.2020 засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської ОДА, протоколу №5 від 11.03.2020 засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Степанківської сільської ради, з метою ефективної протидії поширенню коронавірусу на території Степанківської сільської ради,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Запровадити карантин на три тижні – з 12 березня 2020р. по  03 квітня 2020р. Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.
  2. На період епідемічного підйому заборонити працівникам комунальних закладів виконавчого комітету Степанківської сільської ради та органу місцевого самоврядування проведення та участь у масових заходах освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру,  проведення олімпіад, спартакіад, змагань, конкурсів, виставок, концертів, культурно-масових, розважальних, спортивних заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів необхідних для забезпечення роботи органу місцевого самоврядування.
  3. Керівникам закладів освіти:

3.1.Забезпечити інформування здобувачів освіти, вихованців  гуртків та співробітників закладів освіти, культури щодо заходів запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання і розміщення відповідної інформації на офіційних веб-сторінках закладів                 (https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov).

3.2. Повідомити батькам здобувачів освіти про зміни в режимі роботи закладів освіти, пояснити причини призупинення освітнього процесу.

3.3.  У закладах загальної середньої освіти розробити заходи щодо забезпечення проведення навчальних занять за допомогою  дистанційних технологій та щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідеміологічної ситуації.

3.4.  Розробити заходи щодо часткового переведення працівників на роботу в дистанційному режимі та на виконання інших видів робіт (організаційно-педагогічна, методична, наукова тощо).

3.5. Призупинити заняття в гуртках, секціях,  перенести заплановані культурно-масові та спортивні заходи.

3.6.Забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом і гострих респіраторних інфекцій.

3.7. Провести комплекс робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки та оптимального температурного режиму у закладах освіти.

3.8. Щоденно подавати інформацію о 10.00 та о 17.00 відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Степанківської сільської ради щодо стану проходження карантину та вжитих заходів попередження масового розповсюдження коронавірусу COVID-19.

  1. Секретарю сільської ради підготувати проект розпорядження про обмеження прийому громадян, застосування елементів дистанційної роботи та перехід на скорочений робочий день тих, хто має на це право.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ містобудування, архітектури, цивільного захисту, охорони праці, земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства, відділ освіти, культури, туризму, молоді та  спорту виконавчого комітету Степанківської сільської ради, керівників закладів освіти та закладів культури.
Сільський голова І.М. Чекаленко
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН